Geçtiğimiz günlerde Anthony Johnson, takım arkadaşı Volkan Özdemir hakkında açıklamalarda bulunmuştu. “Rumble” Johnson, Özdemir’i Daniel Cormier’e benzetmiş, Türk MMA dövüşçüsünün yürek açısından sıkıntısı olmadığını ancak Jon Jones’un başka bir seviyede olduğunu söylemişti.

Bloodyelbow sitesine Johnson’ın açıklamalarıyla ilgili görüşlerini bildiren Volkan Özdemir, eski Combat Club takım arkadaşının söylediklerine saygı duyduğunu ancak katılmadığını ifade etti.

“İLK NAKAVT EDEN BEN OLACAĞIM”

Son maçında Jimi Manuwa’yı sadece 42 saniyede nakavt etmesinden sonra “No Time” lakabını alan Volkan Özdemir, konuyla ilgili şu sözleri kaydetti:

“(Anthony’nin) Jones hakkında yaptığı açıklamaları anlıyorum. Sonuç olarak Jones UFC’nin kralı – 1 numaralı dövüşçüsü- ve bu nedenle tüm rakiplerini mahvetmesi gerekiyor. Jon Jones’un sadece medya gücü açısından ‘başka bir seviyede’ olduğuna katılıyorum. Ancak, dövüşmekten bahsediyorsak durum değişir. Jon Jones’u kariyerinde ilk defa nakavt eden kişi ben olacağım. Dövüş konusundaki yeteneklerime güvenim sonsuz. Beni kimsenin onaylamasına gerek yok, bu sıklete hükmedeceğimden eminim.”

Özdemir, UFC 214 kartında rakibini 42 saniyede nakavt ederek “No Time” lakabını ve aynı zamanda 50 bin dolarlık performans bonusunu kazanmıştı. Dövüşçünün adı Jon Jones’un potansiyel rakipleri arasında geçiyor.

Facebook Comments

1 Yorum

  1. Umarım başarılı olur. Fakat şu anda ki duruma teknik olarak bakıldığında bu çok zor görünüyor. Jones mesafeden vuruş yüzdesi çok yüksek bir sporcu. Bunu hızına ve çevikliğine borçlu. Volkan’nın hızlanması gerekli. Ayrıca eğer dediği gibi Jones’u KO ederse bunu ilk round’da yaptı yaptı yoksa şansı çok az.

CEVAP VER

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Yorum yazın
Adınız