Geçtiğimiz günlerde Anthony Johnson, takım arkadaşı Volkan Özdemir hakkında açıklamalarda bulunmuştu. “Rumble” Johnson, Özdemir’i Daniel Cormier’e benzetmiş, Türk MMA dövüşçüsünün yürek açısından sıkıntısı olmadığını ancak Jon Jones’un başka bir seviyede olduğunu söylemişti.

Bloodyelbow sitesine Johnson’ın açıklamalarıyla ilgili görüşlerini bildiren Volkan Özdemir, eski Combat Club takım arkadaşının söylediklerine saygı duyduğunu ancak katılmadığını ifade etti.

“İLK NAKAVT EDEN BEN OLACAĞIM”

Son maçında Jimi Manuwa’yı sadece 42 saniyede nakavt etmesinden sonra “No Time” lakabını alan Volkan Özdemir, konuyla ilgili şu sözleri kaydetti:

“(Anthony’nin) Jones hakkında yaptığı açıklamaları anlıyorum. Sonuç olarak Jones UFC’nin kralı – 1 numaralı dövüşçüsü- ve bu nedenle tüm rakiplerini mahvetmesi gerekiyor. Jon Jones’un sadece medya gücü açısından ‘başka bir seviyede’ olduğuna katılıyorum. Ancak, dövüşmekten bahsediyorsak durum değişir. Jon Jones’u kariyerinde ilk defa nakavt eden kişi ben olacağım. Dövüş konusundaki yeteneklerime güvenim sonsuz. Beni kimsenin onaylamasına gerek yok, bu sıklete hükmedeceğimden eminim.”

Özdemir, UFC 214 kartında rakibini 42 saniyede nakavt ederek “No Time” lakabını ve aynı zamanda 50 bin dolarlık performans bonusunu kazanmıştı. Dövüşçünün adı Jon Jones’un potansiyel rakipleri arasında geçiyor.

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum - "Volkan Özdemir: “Jon Jones’u ilk nakavt eden ben olacağım”"

Bildir
avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler