UFC, 2017 yılını kapatırken bazı planlarını değiştirmek zorunda kalacak. Geçtiğimiz gün Frankie Edgar’ın yüzündeki bir sakatlık nedeniyle Max Holloway ile UFC 218’deki featherweight kemer maçından çekildiğini açıklamasının ardından, MMA tutkunlarını üzecek bir haber de eski şampiyon Dominick Cruz’dan geldi. UFC 219 kartında Jimmie Rivera ile dövüşecek olan Cruz, kolunu kırdığını, maça çıkamayacağını söyledi.

HOLLOWAY YİNE DE DÖVÜŞMEK İSTİYOR

Antrenman sırasında yüzüne aldığı bir darbe nedeniyle bıçak altına yatacağını belirten Frankie Edgar, en erken 6 hafta içinde spora dönebileceğini açıkladı. UFC tarafından konu hakkında bir açıklama gelmese de, şampiyon Max Holloway kartta dövüşmeye kararlı olduğunu, yeni bir rakip aramaya başladığını söyledi. Holloway ile dövüşmek istediğini açıklayan isimler arasında Cub Swanson, Jose Aldo ve Ricardo Lamas bulunuyor.

dominick cruz

SAKATLIK PEŞİNİ BIRAKMADI

Şampiyon olduğu dönemlerde defalarca sakatlanmasıyla bilinen Dominick Cruz’un ise kötü şans peşini bırakmıyor. UFC 219’da Rivera ile dövüşecek olan Cruz, antrenmanda kolunu kırdığı için maça çıkamayacak. Cruz’un yerini John Lineker ya da Aljamain Sterling’in alabileceği konuşuluyor.

 

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types