floyd mayweather güreş

UFC’de dövüşme planlarını açıklayan boks yıldızı Floyd Mayweather, amacını gerçekleştirmek için çalışmalara başlamış gözüküyor. Magazin kanalı TMZ ile yaptığı röportajda UFC welterweight şampiyonu Tyrone Woodley ile MMA antrenmanları için konuşmaya başladığını belirten Mayweather, 6 ya da 8 ay içinde ilk kafes mücadelesi için hazır olabileceğini söyledi.

GÜREŞ 7/10, BOKS 100/10, TEKME 4/10

Kısa röportajda güreş, tekme ve boks yeteneklerini değerlendiren namağlup şampiyon, şöyle konuştu:

“Güreşebiliyorum. Güreş oyunum o kadar da kötü değil. 1’den 10’a bir değerlendirme yapacak olursak, güreş yeteneğime 7 veririm. Eğer mümkünse, çalışarak 9’a çıkarabilirim. Boks oyunu puanlayacak olursam, 10 üzerinden tabii ki 100 veriyorum. Tekmelerime gelecek olursak; tekme oyunuma 10 üzerinden 4 diyebiliriz. Kendimi bir sonraki seviyeye hazırlamam için bazı değişiklikler yapmam gerekiyor.”

Potansiyel rakibi hakkında da soruları cevaplandıran Mayweather, tüm MMA dövüşçülerinin dayanıklı ve tehlikeli olduğunu söyledi. MMA dövüşçülerini hafife almanın büyük bir hata olacağını belirten Mayweather, doğru para ve doğru isim ortaya konduğu zaman dövüşeceğini dile getirdi.

Röportajı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz:

 

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types