Anthony Pettis

UFC bu hafta sonu eğlenceli bir Fight Night kartı ortaya koyuyor. Ana kartta tempolu ve eğlenceli karşılaşmalarla tanınan dövüşçüler yer alırken, ön kartta da bir Fight Night kartından beklenmeyecek seviyede karşılaşmalar bulunuyor. Etkinlik Cumartesi’yi Pazar’a bağlayan gece gerçekleşecek.

Geceyi taçlandıran Poirier vs Pettis karşılaşmasında, vuruş ağırlıklı iki isim karşı karşıya geliyor. Eski şampiyon Pettis, tekme ağırlıklı oyunuyla tanınırken, Poirier yumruklarıyla dövüşmeyi tercih ediyor.

Kartın havai fişekler vaat eden karşılaşması ise tartışmasız Diego Sanchez ile Matt Brown arasında. İki dövüşçü de rakibinin üstüne gitmeyi seven tarzlarıyla yılın karşılaşmasına imza atabilir.

Ön karta gömülmüş olan John Dodson vs. Marlon Moraes karşılaşmasının kazananı ise önümüzdeki dönemde kemer için dövüşebilir.

UFC Fight Night: Poirier vs. Pettis

Ana Kart

Dustin Poirier vs. Anthony Pettis

Diego Sanchez vs. Matt Brown

Andrei Arlovski vs. Junior Albini

Nate Marquardt vs. Cezar Ferreira

Raphael Assuncao vs. Matthew Lopez

Joe Lauzon vs. Clay Guida

Ön Kart

John Dodson vs. Marlon Moraes

Tatiana Suarez vs. Viviane Pereira

Sage Northcutt vs. Michel Quinones

Angela Hill vs. Nina Ansaroff

Fight Pass Kartı

Court McGee vs. Sean Strickland

Jake Collier vs. Marcel Fortuna

Karl Roberson vs. Darren Stewart

Facebook Comments

1 Yorum

  1. bu kart beklenenden iyi geçicek bence fakat son daika anderson silva gene doping li galiba 🙁 efsaneydi ne hallede en iyi zamanlarındada doping li miydi şüpheleri hepten arttı ilk yakalandığında bacağımın hızlı iyileşmesi için aldığım maddelerdendi bilmiyordum dedi şimdi napıcak bilmiyorum GSP gelmiş geçmiş en iyi bence artık ardından fedor ve DJ geliyor bence

CEVAP VER

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Yorum yazın
Adınız