Rockhold Branch

UFC’nin Pittsburgh’da düzenlediği etkinlik kıyasıya geçen karşılaşmalara sahne oldu. Gecenin ana etkinliğinde nakavt olmanın eşiğine gelen Rockhold toparlanmayı başararak rakibi David Branch’i ikinci rauntta teknik nakavt ile yenmeyi başardı. Böylece, Rockhold 1,5 yıllık arayı kapatmış oldu. Bol nakavtlı gecede bir diğer ilginç karşılaşma ise Hector Lombard ve Anthony Smith arasındaydı. İlk 2 raunt boyunca rakibine karşı üstünlük kuran Lombard’ın son dakikalardaki anlık hatası nakavt olmasıyla sonuçlandı.

Gecede öne çıkan diğer isimler Kamaru Usman ve Mike Perry oldu. Rakibini diz darbeleriyle ilk raunt içinde zorlanmadan bitirmeyi başaran Perry, maç sonrası Robbie Lawler ile dövüşmek istediğini söyledi. Rakibini ilk raunt içinde tek yumrukla nakavt eden Usman ise, middleweight sıkletinin yeni yıldızlarından olabilir.

İzleyicileri asıl coşturan maç ise beklenmedik bir yerden geldi. Karşılaşma başladığı gibi saldıran Gregor Gillespie, bir türlü pes etmeyen rakibi Jason Gonzalez ile kan ve yürek dolu bir 12 dakika geçirdi. Birleştirdiği güreş teknikleriyle beğeni toplayan Gillespie, karşılaşmayı submission ile kazandı.

UFC FIGHT NIGHT ROCKHOLD VS BRANCH SONUÇLARI

Luke Rockhold, David Branch’ı teknik nakavt ile yendi (Raunt 2, 4:05) 

Mike Perry, Alex Reyes’i nakavt ile yendi (Raunt 1, 1:19)

Anthony Smith, Hector Lombard’ı teknik nakavt ile yendi (Raunt 3, 2:33) 

Gregor Gillespie, Jason Gonzalez’i submission (arm triangle) ile yendi (Raunt 2, 2:11)  

Kamaru Usman, Sergio Moraes’i nakavt ile yendi (Raunt 1, 2:48) 

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types