Conor Mcgregor ufc 223

Medyatik İrlandali dövüşçü Conor McGregor, yine yapacağını yaptı. Dana White tarafından UFC 223 etkinliğine katılmayacağını söylenen McGregor, UFC 223 dövüşçülerinin olduğu otobüsü bastı. Şok edici olaya Khabib Nurmagomedov ve Conor’ın arkadaşı Artem Lobov arasında geçtiğimiz günlerde yaşanan gerilimin neden olduğu belirtiliyor.

ORTALIĞI KARIŞTIRDI

Medyada çıkan haberlere göre McGregor ve ekibi, Khabib’i aradıklarını söylerek UFC 223 kartının gerçekleşeceği Barclays Center’ı bastı. Burada dövüşçülerin bulunduğu otobüse saldıran Conor, kaldırdığı el arabası ile otobüsün camını kırarak, içerideki 3 kişinin cam parçaları içerisinde kalmasına neden oldu. Olayda UFC çalışanının eli kırılırken, kartta dövüşecek olan Michael Chiesa ve Ray Borg kesikler içinde kaldı. Chiesa’nın hastanede dikişleri atılırken, Borg gözüne giren parça nedeniyle halen hastanede tedavi görüyor. Kartın ana karşılaşmasında dövüşen Rose Namajunas da karttan çekilebileceğini söyleyen isimler arasında.

Olay anı: 

3 KARŞILAŞMA İPTAL

Olaydan sonra UFC Başkanı Dana White, olayları başlattığı düşünülen Artem Lobov’u, Alex Ceceres ile olan karşılaşmadan çektiğini duyurdu. Michael Chisea’nın kesikleri nedeniyle Anthony Pettis karşılaşması ve Ray Borg’un gözündeki hasar nedeniyle Moreno karşılaşması iptal edildi. Böylece UFC 223 kartındaki karşılaşmaların neredeyse 4’te biri iptal edilmiş oldu.

MCGREGOR’IN SORGUSU SÜRÜYOR

Olaydan hemen sonra Conor McGregor hakkında arama kararı çıktığı ve uçağının kalkış yapmasının engellendiği duyuruldu. New York Polis Departmanı tarafından yapılan duyuruda Conor’ın olayın sabahına doğru polislere teslim olduğu açıklandı. Henüz hakkında dava açılmayan İrlandalı yıldızın sorgusu devam ediyor. Ancak, MMA dünyasının hareketli figürü bu sefer başına büyük bir iş açmış olabilir. Yaralananların Conor’ı dava etmesi durumunda, mahkeme tarafından İrlandalının çok yüksek tazminatlar ödemesi yönünde karar çıkabilir. Bu kararlar aynı zamanda UFC’yi de etkileyebilir.

Facebook Comments

CEVAP VER

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Yorum yazın
Adınız