Cris Cyborg Yana Kunitskaya UFC 222

Beklenen UFC 222 kartındaki kemer karşılaşmasının Max Holloway’in sakatlığı nedeniyle iptal edilmesinin ardından yeni karşılaşmanın kimler arasında olacağı merak ediliyordu. Hatta Nate Diaz’ın kartta olacağına dair söylentiler vardı. UFC tarafından yapılan açıklama tartışmalara son noktayı koydu. Karta yeni bir kemer karşılaşması eklenirken, Frankie Edgar’ın rakibi olarak Brian Ortega’nın kafese çıkacağı kesinleşti.

CYBORG, ESKİ ŞAMPİYONA KARŞI

UFC kadınlar featherweight şampiyonu Cris Cyborg, UFC 222 gecesinde kemerini eski Invicta FC bantamweight şampiyonu Yana Kunitskaya’ya karşı savunacak. MMA basını tarafından Kunitskaya’nın kazanmasına çok şans verilmiyor. Klasik tek taraflı Cyborg karşılaşmalarından birini izleyebiliriz. Cyborg karşılaşmayı kazanırsa kemerini ikinci defa savunmuş olacak.

HOLLOWAY’İN RAKİBİ BELLİ OLACAK

Frankie Edgar’ın rakibi ise son karşılaşmasına Cub Swanson’ı giyotin ile yenen Brian Ortega. Son dönemde UFC sıralamalarında hızla ilerleyen Ortega’u büyük bir test bekliyor. Bu karşılaşmayı kabul ederek büyük risk alan eski şampiyon Frankie, yeni yeteneği durdurmak için yüksek tempolu oyununu kullanmaya çalışacak. Karşılaşmayı kazanan isim ise muhtemelen Holloway ile kemer için dövüşecek.

Facebook Comments

CEVAP VER

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Yorum yazın
Adınız