UFC 220 Miocic vs. Ngannou volkan özdemir

2018 yılının ilk büyük kartı için zaman geldi! UFC heavyweight şampiyonu Stipe Miocic’in, ellerinde adeta beton taşıyan Kamerunlu Francis Ngannou’ya karşı unvan maçına çıkacağı gecede Türk MMA dövüşçüsü Volkan Öztürk, UFC lightweight kemeri için şampiyon Daniel Cormier’in karşısına çıkacak. UFC 220, Cumartesi gününü Pazar’a bağlayan gece, Boston, ABD’de gerçekleşecek.

STIPE, REKORA GİTMEYİ DENİYOR

Kartın ana karşılaşması uzun zamandır bekleniyor ve sonucu merak ediliyor. UFC’ye girdiğinden beri nakavt repertuvarını genişleten ve figürüyle rakiplerinin gözünü korkutan Francis Ngannou, kemerini 3’üncü defa savunarak UFC rekorunu kırmayı amaçlayan şampiyon Stipe Miocic’in karşısında çıkacak. Karşılaşmanın 3 raunta uzamayacağını şimdiden söyleyebiliriz.

VOLKAN KEMER İÇİN DÖVÜŞECEK

Gecenin en önemli ikinci müsabakası ise en son Jon Jones ile kafeste gördüğümüz Daniel Cormier ve sıralamalarda beklenmedik bir şekilde yükselerek kemer için dövüşme şansı bulan Volkan Özdemir arasında olacak. Vuruş ağırlıklı tarzıyla bilinen Volkan’ın olimpik güreşçi DC karşısında nasıl bir oyun planı uygulayacağı merak konusu.

Kartın geri kalanında ise featherweight Shane Burgos ve Calvin Kattar, yüksek tempolu olmasını beklediğimiz bir maçta kozlarını paylaşacak. Gian Villante ve Shane Burgos heavyweight sıkletinin belki de yeni yıldızını belirlemek için kafese çıkarken, kartın açılışını dinamik vuruşçu Thomas Almeida ve Rob Font yapacak. Karşılaşma bantamweight sıkletinde olacak.

UFC 220 Miocic vs. Ngannou maçları

Ana Kart (PPV)

Stipe Miocic vs. Francis Ngannou
Daniel Cormier vs. Volkan Oezdemir
Shane Burgos vs. Calvin Kattar
Francimar Barroso vs. Gian Villante
Thomas Almeida vs. Rob Font

Ön Kart 

Kyle Bochniak vs. Brandon Davis
Abdul Razak Alhassan vs. Sabah Homasi
Dustin Ortiz vs. Alexandre Pantoja
Julio Arce vs. Dan Ige

Ön Kart (Fight Pass)

Enrique Barzola vs. Matt Bessette
Maryna Moroz vs. Jamie Moyle
Islam Makhachev vs. Gleison Tibau

 

Facebook Comments

CEVAP VER

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Yorum yazın
Adınız