Cody Garbrandt vs T.J. Dillashaw

New York City’de gerçekleştirilecek UFC 217 kartının ikinci unvan maçı da kesinleşti. UFC’nin sosyal medya üzerinden yaptığı duyuruya göre Cody Garbrandt bantamweight kemerini eski takım arkadaşı T.J. Dillashaw’a karşı savunacak. İkili özellikle Team Alpha Male kampıyla alakalı sorunlar nedeniyle çok uzun süredir çekişme halindeydi.

https://www.instagram.com/p/BX4ZVE5l_Op/

CODY GARBRANDT VS. T.J. DILLASHAW

Cody Garbrandt, bantamweight kemerini UFC 207 kartında, büyük favori olan Dominick Cruz’u mükemmel bir oyunla yenerek almıştı. 11 galibiyeti bulunan Garbrant’ın henüz yenilgisi bulunmuyor.

T.J. Dillashaw ise bantamweight’in eski ve en korku salan şampiyonu Renan Barao’yu iki defa nakavt etmeyi başararak kemeri almış, ancak daha sonra Cruz’a kaptırmıştı. Dillashaw’u en son kafeste güçlü yumruklarıyla tanınan Lineker’i mağlup ederken görmüştük.

Dillashaw’un bantamweight şampiyonu olduğu dönemde Team Alpha Male kampından ayrılması nedeniyle eski takım arkadaşlarıyla arasında gerginlik oluşmuştu. İkili daha önce TUF’da koçlar olarak karşı karşıya gelmiş ancak maç gerçekleşmemişti.

UFC 217 4 Kasım’da New York City’de gerçekleşecek. Kartta ana etkinlik olarak GSP’nin middleweight şampiyonu Bisping’le yapacağı dönüş karşılaşmasını izleyeceğiz.

 

 

 

 

Facebook Comments

3 YORUMLAR

  1. Güzel bir öaç olucak bence TUF sezonunda nerdeyse birbirlerine giriyorlardı bakalım neler olucak bence garbandt alıcak gibi çünkü dillashaw ın tarzı dominic cruz a cok yakın ve dom garbandt karşısında ilk round dışında neredeyse varlık gösteremedi

  2. cody nin boksu ayak oyunları refleksleri çok iyi ve güreşi de dillashaw’ında güreşi ve muay thai si çok iyi benim düşüncem evet ikiside çok hızlı dövüşçüler gönlümden dillashawın kazanmasını istiyorum ama maç cody kazanacak gibi çünkü cody ufc nin yükselen yıldızı ve hiç yenilgisi yok nerdeyse karşına çıkan rakiplerinin yarısını nakavtla kazandı ve amatör boks rekoruda 35-1 çok hızlı bir karşılaşma bizi bekliyor öyle diyebilirim herhalde en çok izlemekten zevk allacağım bir maç olcak

CEVAP VER

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Yorum yazın
Adınız