Cody Garbrandt vs T.J. Dillashaw

New York City’de gerçekleştirilecek UFC 217 kartının ikinci unvan maçı da kesinleşti. UFC’nin sosyal medya üzerinden yaptığı duyuruya göre Cody Garbrandt bantamweight kemerini eski takım arkadaşı T.J. Dillashaw’a karşı savunacak. İkili özellikle Team Alpha Male kampıyla alakalı sorunlar nedeniyle çok uzun süredir çekişme halindeydi.

CODY GARBRANDT VS. T.J. DILLASHAW

Cody Garbrandt, bantamweight kemerini UFC 207 kartında, büyük favori olan Dominick Cruz’u mükemmel bir oyunla yenerek almıştı. 11 galibiyeti bulunan Garbrant’ın henüz yenilgisi bulunmuyor.

T.J. Dillashaw ise bantamweight’in eski ve en korku salan şampiyonu Renan Barao’yu iki defa nakavt etmeyi başararak kemeri almış, ancak daha sonra Cruz’a kaptırmıştı. Dillashaw’u en son kafeste güçlü yumruklarıyla tanınan Lineker’i mağlup ederken görmüştük.

Dillashaw’un bantamweight şampiyonu olduğu dönemde Team Alpha Male kampından ayrılması nedeniyle eski takım arkadaşlarıyla arasında gerginlik oluşmuştu. İkili daha önce TUF’da koçlar olarak karşı karşıya gelmiş ancak maç gerçekleşmemişti.

UFC 217 4 Kasım’da New York City’de gerçekleşecek. Kartta ana etkinlik olarak GSP’nin middleweight şampiyonu Bisping’le yapacağı dönüş karşılaşmasını izleyeceğiz.

 

 

 

 

Kimler Neler Demiş?

3 Yorum - "UFC 217’ye bir unvan maçı daha eklendi: Cody Garbrandt vs. T.J. Dillashaw"

Bildir
avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler