nate diaz conor mcgregor sampiyonluk

UFC her yıl sonunda yüksek profil dövüşçülerle dolu bir yıl başı kartı hazırlıyor. Bu yıl düzenlenecek yıl başı kartını taçlandıracak karşılaşma ise halen belli olmuş değil. Son bilgilere göre, 6 hafta sonra gerçekleşecek olan kartta Conor McGregor’la karşılaşmasından bu yana dövüşmeyen Nate Diaz’ın kemer için dönüşüne tanık olabiliriz.

“ŞAMPİYONLUK KAMPI” BAŞLADI

Dövüşçünün performans koçunun sosyal medya üzerinde paylaştığı bir gönderiye göre, Diaz bir şampiyonluk maçı için hazırlanmaya çoktan başladı.

https://www.instagram.com/p/Bbgivm8Blq_/?taken-by=bbj_recovery209

“BENİ EFSANE YAPACAK İSMİ BULDUM”

Diğer taraftan, welterweight şampiyonu Tyron Woodley de FloCombat’a verdiği bir röportajda kampa girdiğini, birkaç güç içinde dövüşeceği isim açıklanırsa kimsenin şaşırmaması gerektiğini belirtti. Woodley şu açıklamalarda bulundu:

“Bu spor risk ve ödül üzerine kurulu. Bu spor bir efsane olmakla ilgili. Son dakikada biriyle dövüşmeyi kabul ederek kariyerini çok farklı bir yola sokan insanları hepimiz gördük.”

Welterweight şampiyonu sözlerine şöyle devam etti:

“Günün sonunda; benim sıkletimdeki hiçbir dövüşçü beni bir efsane yapacak seviyede değil. Beni herkes tarafından bilinen biri yapacak bir karşılaşma arıyordum. Artık, bu karşılaşmayı bulduğumu söyleyebilirim.”

UFC’deki tüm gelişmeler, yıl sonu kartındaki karşılaşmanın Tyron Woodley ve Nate Diaz arasında olacağına işaret ediyor. Eğer karşılaşma gerçekleşirse; Diaz, Conor McGregor karşılaşmasından 1 buçuk yıl sonra kafese kemer için dönmüş olacak. Sizce UFC welterweight kemerinin yeni sahibi bir Diaz olabilir mi?

Facebook Comments

CEVAP VER

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Yorum yazın
Adınız