mirko cro cop

Son dönemde kariyerinde büyük bir canlanma yaşayan Pride efsanesi Mirko “CroCop” Filipovic, başarılarla dolu kariyerine artık Bellator organizasyonunda devam edecek. Organizasyonun 200’üncü etkinliği olacak ve 25 Mayıs’ta İngiltere’de düzenlenecek Bellator 200’de kafese çıkacak Cro Cop’un rakibi, nakavt uzmanı ağır sıklet Roy Nelson olacak.

8 MAÇLIK GALİBİYET SERİSİ

Hırvatistanlı dövüşçü son dönemde kariyerinde dönüm noktasına gelmiş gözüküyor. En son Rizin FF 9 etkinliğinde gördüğümüz Filipovic, rakibi Tsuyoshi Kosaka’yı ilk raunt içinde nakavt etmişti. Bundan önce Rizin FF ağır sıklet Grand Prix’sini kazanan Cro Cop, 3 günde 3 rakibi yenmiş, bunu yaparken de Bellator’un yıldızlarından King Mo’yu nakavt etmişti. Yüksek tekmeleriyle tanınan dövüşçü 8 maçlık bir galibiyet serisinde.

Rakip Roy Nelson ise Bellator 194 kartında rakibi Matt Mitrione’a hakem kararıyla kaybetmiş ve Bellator’daki ilk yenilgisini almıştı. 2017 yılının eylül ayında Bellator’da ilk maçına çıkan “Big Country”, rakibi Javy Ayala’yı hakem kararıyla yenmişti.

MOUSASI, VENOM PAGE VE DAHASI

Londra’daki SSE Arena’da gerçekleşecek olan Bellator 200 kartında Rafael Carvalho ve Gegard Mousasi Bellator’un light heavyweight kemer için kafese çıkacak. Kartta aynı zamanda Phil Davis ve Linton Vassell karşılaşırken, MMA dünyasının yükselen yıldızı Michael Page’in dönüşünü izleyeceğiz.

Facebook Comments

CEVAP VER

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Yorum yazın
Adınız