Mike Tyson - McGregor vs. Mayweather

Yüzyılın en büyük boks maçı yaklaşırken, konu hakkında açıklamada bulunan isimler de artıyor. Merakla beklenen Conor McGregor vs Floyd Mayweather karşılaşması hakkında yorumda bulunan isimlerden biri de 2000’lerin boks efsanesi Mike Tyson oldu. Ağır siklet boks dehasının tahmini Floyd Mayweather’ın kazanacağı yönünde.

MIKE TYSON: “KENDİNİ NAKAVT ETTİRECEK”

Yabancı bir radyo yayınında konuşan ve McGregor vs Mayweather maçı hakkında görüşlerini dile getiren Tyson, McGregor’un boyundan büyük bir işe karıştığını, kendini nakavt ettireceğini söyledi:

“McGregor ringde perişan olacak. BEN MMA kurallarıyla dövüşeceklerini sanıyordum. Ancak o zaman bu karşılaşma mantıklı olabilirdi. şu anki haliyle Conor kendini, sonu nakavtla bitecek bir yola sokuyor. Karşısındaki adam (Floyd) neredeyse bebekliğinden beri boks yapan bir isim. Conor ne tekme atabilecek ne de rakibini kontrol edebilecek. Kendisinin çok fazla şansı olduğunu düşünmüyorum.”

Maçın sonuçları hakkında değerlendirmede bulunan Tyson, “Bence izleyiciler bu maçtan beklediklerini alamayacaklar. Açıkçası maçın gerçekleşmesini de beklemiyor. Özellikle karşılaşmanın kurallarını duyduğumda çok şaşırdım. Bu kurallarla McGregor’un kaybetmesi işten bile değil” diye konuştu.

Bunun yanında, dövüş dünyasında müsabakalar tam olarak ringde kazanılıyor demek çok da doğru değil. McGregor, Mayweather müsabakasında kaybetse bile MMA kariyeri boyunca kazandığından daha fazla para kazabilir.

KOZLARINI 26 AĞUSTOS’TA PAYLAŞACAKLAR

McGregor vs. Mayweather 26 Ağustos’ta (bizim için 27 Ağustos sabahı) Las Vegas T-Mobile Arena’da yer alacak. Dövüş kartında Conor ve Floyd dışında Gervonta Davis, Badou Jack ve Savannah Marshall gibi isimler de bulunuyor. Maç hakkındaki gelişmeleri MMA.com.tr’den takip edebilirsiniz.

Facebook Comments

CEVAP VER

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Yorum yazın
Adınız