Mayweather'ın babası

Mayweather’ın 10 rauntta aldığı galibiyetle sonuçlanan MayMac maçından sonra, sporcuların performanslarıyla ilgili pek çok isimden açıklama geldi. Çoğunluk Conor McGregor’ın performansını beklenenden iyi bulsa da, Mayweather’ın babası aynı fikirde değil.

MAYWEATHER’IN BABASI: “CONOR’IN YAPTIKLARI ÇILGINCAYDI”

McGregor’ın ring içindeki performansından etkilenmediğini söyleyen baba Mayweather, şu açıklamalarda bulundu:

“Kimsenin onun kadar (Conor’dan bahsediyor) çok konuşup, bu şekilde dövüştüğünü görmedim. Dövüşü içler acısıydı. Yaptığı her şey, illegal yumruklar, kafanın arkasına vurduğu darbeler… Her şeyi denedi. Yaptıkları çılgıncaydı.”

“Sizinle dürüst olacağım. Onun hakkında yorum yapmak istemiyorum. Boks namına hiçbir şey görmedim, sadece tavşan yumruklarını (yakın mesafeden, genelde enseye atılan illegal yumruklar) gördüm. Raunt arasında oğluma, Conor’ın yorulduğu zaman ‘tam’ yorulacağını söyledim.”

“BOKSA DEVAM EDERSE BİRİ ONU ÖLDÜRÜR”

Baba Mayweather aynı zamanda McGregor’ın potansiyel boks kariyerinin de kendisi için iyi sonuçlanmayacağını düşünüyor. Mayweather Sr., İrlandalı’nın boks maçlarını kabul etmeye devam ettiği takdirde ringde birisi tarafından öldürülebileceğini sözlerine ekledi.

Facebook Comments

CEVAP VER

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Yorum yazın
Adınız