mayweather-mcgregor

MMA.com.tr olarak Mayweather vs. McGregor gecesinin maç sonuçlarını canlı olarak yayınlıyoruz.

Conor ve Floyd arasındaki karşılaşma sabaha karşı 6.30’da başlayacak.

Karttaki maçların şimdiye kadarki sonuçları şöyle:

Mayweather vs McGregor gecesinin sonuçları:

ÖN KART

Yordenis Ugas, Thomas Dulorme’yi hakem kararıyla yendi (94-91, 93-92, 93-92)

Juan Heraldez, Jose Miguel Borrego’yu hakem kararıyla yendi (96-93, 97-92×2)

Antonio Hernandez, Kevin Newman’ı hakem kararıyla yendi (57-56, 59-54×2)

Savannah Marshall, Sydney LeBlanc hakem kararıyla yendi (40-36×3)

ANA KART

Andrew Tabiti, Steve Cunningham’ı hakem kararıyla yendi (97-93, 97-93, 100-90)

Badou Jack, Nathan Cleverly’i teknik nakavt ile yendi (5. raunt 2:47)

Gervonta Davis, Francisco Fonseca’yı nakavt ile yendi (8. raunt 0:39)

MAYWEATHER VS MCGREGOR

Raunt 1- Zil çalıyor ve maç başlıyor! Conor saldırıyor! İpe karşı kombinasyonlar. Sol direktte isabet buldu. Vücuda çalışıp yukarı çıkıyor. Floyd defansif oynuyor. Conor ardı arkasına sol direkt deniyor. Sağ ve sol vücuda. Floyd sadece defans yapıyor. Conor ellerini arkaya koyarak şov yapmaya başladı. İrlandalının atakları şimdiye kadar sadece sol direktten oluşuyor. Sağ aparkat! Sağ direkt de Conor için hedefi buluyor.

Tahmin: 10-9 Conor

Raunt 2- Conor ilerlemeye devam ediyor. Conor enseye tavşan yumrukları vuruyor. Hakem uyarıyor. McGregor açık bir gard kullanıyor. Mayweather daha değerlendirmek için bir şey yapmadı. Mayweather’dan sağ direkt. Bir tane daha. Conor sağ direkt ile isabet buluyor. Conor sağ direktler ile yoklayıp solunu deniyor. Mayweather’ın sağ direktini İrlandalı karşılıyor. Conor rakibine sarılmaya başladı. Ringde görmeye alışık olmadığımız hareketler.

Tahmin: 10-9 Conor

Raunt 3- Conor kombinasyonla başlıyor ancak yukarıdan aşağıya çekiç darbesi vuruyor. Hakem uyarıyor. Floyd rakibine yetişmekte zorlanıyor. Vücuda iki sağ direkt atıyor. Conor sağ direktleriyle isabet sağlıyor, sol için yolu açabilir… Floyd isabet için uzanmaya başladı. İlerleyen taraf şimdi de Floyd.

Tahmin: 10-9 Conor

Raunt 4- Conor saldırıyor! İplerde rakibine kombinasyonlar deniyor. Floyd ringin ortasına ilerledi. Adeta güreşiyorlar. Conor’dan sol isabet buluyor! Floyd karşılık verdi! Maçın hızı artıyor! Mayweather vücut vurup sol kroşeyle üstten çıkıyor. Floyd ilerlemeye başladı, çok sık seviye değiştirerek darbelerden kaçıyor. İrlandalı sol direkt bulmayı başardı.

Tahmin: 10-9 Mayweather

Raunt 5- Conor yine mesafeden dövüşmeye başladı. Floyd bu raunt da ilerliyor. İrlandalıda yorgunluk başlıyor gibi. Yumruklarının çoğunu Mayweather’ın kolları ve eldiveni emiyor. Sol ve sağ Mayweather’dan. Vücuda sağ ve sol kafaya. Conor gardı açmakta zorlanıyor.

Tahmin: 10-9 Mayweather

Raunt 6- Conor’ın tahminlerinin ötesindeki rauntlar başlıyor. Floyd yine ilerliyor. Conor rakibinin arkasını alıp oradan vuruyor. Mayweather iki sağ direkt direktle vücuda çalışıyor. Mayweather dozu artırdı! İki yukarıdan overhand sağ. Floyd kanı kokladı, ilerliyor! Conor kaçak oynamaya başladı. Sağ direktle solu için yol açmaya çalışıyor ama Mayweather kapalı. Floyd kayarak iyi bir sağ yakalıyor.

Tahmin: 10-9 Mayweather

Raunt 7- Floyd açıldı. Karşılıklı 2’li ve 3’lü kombinasyonlar. Conor vücuda çalışmaya başladı, Floyd kombinasyonla karşılık veriyor. Floyd vites artırıyor, sağ ve sol direktlerle rakibinin üstüne yürüyor. Mayweather’dan iki direkt Conor’ı sarsıyor! Bir sağ daha! Bir de sol! Conor alarmda. Floyd ilerliyor. İrlandalının burnu kanamaya başladı.

Tahmin: 10-9 Mayweather

Raunt 8- Derin sulara girmiş bulunuyoruz. Conor yine kombinasyonlar deniyor ancak Floyd’un gardını geçemiyor. Bir sol ile isabet yakalamayı başardı. Adımlarını daha çok kullanmayı deniyor. İrlandalı sağ ve solda açı bulmayı hedefliyor. 8 onsluk eldivenler Floyd’un gardını geçemiyor. Ancak Floyd ilerlese de daha az darbe çıkıyor. Floyd’dan sol aparkat. Conor sol aparkatla vücuda çalışıyor. Mayweather yine direktlerle ilerliyor. Bir sağ daha. Raunt bitiyor.

Tahmin: 10-9 Mayweather

Raunt 9- Conor’dan faullu bir darbeyle raunta başlıyoruz. Mayweather yine kapanıyor. Iskalayan soldan sonra sağ direkt buluyor. Bir sağ daha Conor’ın kafasını geri itiyor. Şimdi de bir sol ve ardından sağ direkt. Conor’da yorgunluk belli oluyor. Floyd bitirmek için saldırıyor! Conor çok yorgun. Floyd’dan sağ ve sol. Floyd ilerliyor. Conor sarılarak dinlenmeye çalışıyor. Kombinasyonlar giderek daha fazla McGregor’a isabet sağlıyor. Conor geri viteste, Floyd gelecek raunt maçı bitirmeyi deneyecek.

Tahmin: 10-9 Mayweather

Raunt 10- Conor nefesini bir nebze toplamış gibi. Floyd güreşmeye yanaşmıyor. Sağ direkt, iplere karşı Floyd kombinasyonlarla geliyor, Conor afallıyor. Bir sağ direkt daha! FLOYD MAYWEATHER NAKAVTLA KAZANIYOR!

MAÇ SONUCU:

Floyd Mayweather, Conor McGregor’ı teknik nakavt ile yendi (Raunt 10 1:05)

Facebook Comments

CEVAP VER

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Yorum yazın
Adınız