Max Holloway vs Frankie Edgar

UFC 222 için kötü haber geldi. MMA severler tarafından beklenen etkinliğin ana karşılaşması olan Max Holloway vs. Frankie Edgar maçı, şampiyon Max Holloway’in bacağında meydana gelen sakatlık nedeniyle iptal edildi.

NATE DIAZ KARTI KURTARABİLİR

Kartı kurtarmak için Frankie Edgar’ın karşısına Brian Ortega’nın çıkması için konuşmalar devam etse de, ortaya atılan ilginç bir iddia Nate Diaz’ın da kartta dövüşmek istediği yönünde.

“UFC 220 kartındaki boşluğu doldurmak için en iyi seçenek Nate DIaz. Bana karşılaşmanın ilgisini çektiğini söyledi. Hadi UFC, bunu gerçekleştir.”

McGregor’u UFC 196’da submission ile yenen ancak UFC 202’de kaybeden Nate Diaz, İrlandalı süperstar ile tekrar karşılaşmak ve üçlemeyi tamamlamak istediğini söylemişti. McGregor ile tekrar karşılaşması pek mümkün gözükmese de uzun dönemdir eski UFC lightweight şampiyonu Eddie Alvarez ile atışan Diaz, Alvarez maçıyla kafese dönebilir.

Stefan Struve ve Andrei Arlovski arasındaki ağır sıklet maçının da bulunduğu UFC 222 kartı 3 Mart’ta Las Vegas’ta gerçekleşecek.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types