Lomachenko Conor'a yardım eli uzattı
Lomachenko Conor'a yardım eli uzattı

Boks tarihinin en büyük karşılaşmalarından birine sadece haftalar kalmışken, Conor McGregor cephesinde gelişmeler durmuyor. Conor’ın rakibi Floyd Mayweather’ın tarzını taklit etmesi için antrenman kampına çağırdığı Paulie Malignaggi, McGregor’un ekibi tarafından medyaya yayılan bir fotoğraf nedeniyle kampı terk etmişti. Daha sonra twitter üzerinden açıklama yapacağını duyuran Malignaggi, canlı olarak bağlandığı bir yayında İrlandalı ile antrenmanını detaylandırmış ve Conor’ın vücut darbelerine dayanamadığını iddia etmişti. Malignaggi’nin ayrılmasında sonra antrenman kampında yüksek profil bir dövüşçünün eksikliğini yaşayan “Notorious” lakaplı McGregor’a yardım elini beklenmedik bir isim olan Ukraynalı boks fenomeni Lomachenko uzattı.

LOMACHENKO’DAN YARDIM ELİ

Geçtiğimiz günlerde ABD’deki bir müsabakada rakibini kolayca alt eden ve ABD boks piyasasına giriş yapan Vasyl Lomachenko, attığı bir tweet ile Conor McGregor’a antrenmanlarında yardımcı olabileceğini duyurdu.

VASYL Lomachenko: “Yeteneklerini başka bir antrenman partneriyle test etmek ister misin?”

 

Amatör kariyeri boyunca 396 maç kazanan ve sadece 1 maç kaybeden (ki rövanşını almıştı) 29 yaşındaki Lomacheko’nun Olimpiyatlar’da da 2 adet altın madalyası bulunuyor. Ukraynalı boksör 9 maçlık profesyonel kariyerinde şimdiden iki kemeri elinde bulunduruyor.

 

 

 

 

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types