Kevin Lee

Kevin Lee 2 Aralık’ta Khabib Nurmagomedov ile dövüşmek istediğini söyledi! Hafif sıklette etkileyici seri zaferleriyle hafif sıkletin en iyisi kim tartışmalarını körükleyen iki elit dövüşçü Tony Ferguson ve Khabib Nurmagomedov için cevap Kevin Lee’den geldi.

“0” HAYALİNE TUTUNUYOR

UFC 216’da Tony Ferguson ile karşılaşacak “Motown Phenom” lakaplı Kevin Lee, Tony Ferguson’u ekarte ettikten sonra 2 Aralık’ta Vegas’ta Nurmagomedov ile karşılaşıp, hafif sikletin en iyisi kim tartışmasını bitireceğini söyledi. Genç dövüşçü mmamania adlı internet sitesine aşağıdaki demeçte bulundu:

“Bu adam ne kadardır dövüşmüyor? Ne kadar? Neredeyse bir yıl oldu… Gerçekte kimseyle dövüşmek istemiyor. Ona tehdit oluşturacak herhangi biri ile karşılaşmak istemiyor. Sahip olduğu o hayali “0”a öylece tutunup kalmak istiyor. Dedim ki, 2 Aralık’ta onu harcamak istiyorum fakat bilemiyorum. Conor müsabakalara daha erken döneceğini söyledi. O sebeple Nurmagomedov’u ilk kimin silkeceğini göreceğiz. Ben bu konuda oldukça ilgiliyim, önce Tony Ferguson’u yenecek, ardında Aralık’ta Khabib ile dövüşecek, en sonunda da kemerimi Conor’a karşı koruyacağım. Fakat işlerin nasıl gideceğini izleyelim…”

Ufc 216’nın ardından her şey açığa kavuştuğunda, Lee Conor’a belki bir hafif siklet ünvan maçında şans tanıyabileceğini söyledi. Sözlerine tabii önce bunu haketmesi gerektiğini ekledi.

Facebook Comments

CEVAP VER

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Yorum yazın
Adınız