gsp kafes kenari

UFC’de 9 defa kemerini savunan eski welterweight şampiyonu Georges St Pierre, Conor’la ilgili olarak “Kendimden küçük sıkletti insanlara meydan okumam” dedi. Kafese middleweight şampiyonu Michael Bisping’e karşı dönecek olan GSP’nin, McGregor vs. Diaz karşılaşmasında kafesin yanında bulunması “GSP ve Conor dövüşecek mi?” sorusunu akıllara getirmişti.

“UFC İLE GÖRÜŞÜYORDUM”

ESPN spor kanalına konuşan GSP, kafesin kenarında bulunmasının nedeninin o sırada UFC ile geri dönüşü için yaptığı görüşmeler olduğunu söyledi. GSP, “Lorenza Fertitta (eski UFC CEO’su) beni çağırdığı için oradaydım. Sadece görüşme amaçlıydı. Conor McGregor ile ilgili bir planım yok. Aynı sıklette bile dövüşmüyoruz” diye konuştu.

“KENDİMDEN KÜÇÜKLERE MEYDAN OKUMAM”

Tamamen Bisping ile olan karşılaşmaya odaklandığı ifade eden St Pierre, kendinden daha düşük sıklette dövüşen dövüşçülere prensip olarak meydan okumadığını belirtti:

“Herkes para yüzünden Conor ile dövüşmek istiyor. Çünkü Conor’la dövüşen çok kazanacak. Ben kendimden düşük sıkletti dövüşçülere meydan okumam. Bu nedenle BIspIng ile olan karşılaşmama bakıyorum.”

Kanadalı dövüşçü McGregor hakkındaki düşüncelerini de açıkladı:

“Conor inanılmaz bir dövüşçü. Onunla kafese çıkmaktan tabii ki onur duyarım. Ne diyeceğimi bilmiyorum. Eğer MMA tutkunları ve Conor benimle dövüşmek isterse, belki de ayarlanabilir. Ancak, şu an önceliğim BIspIng.”

Georges St Pierre, gelecek ay düzenlenecek UFC 217 kartında middleweight şampiyonu Michael Bisping ile kemer için dövüşecek.

 

Facebook Comments

CEVAP VER

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Yorum yazın
Adınız