gökhan saki, ufc, mma, kickboks

Gökhan Saki’nin UFC’deki ilk MMA maçında kiminle karşılaşacağı belli oldu. Kickboks yıldızının UFC’deki rakibi “Frankenstein” lakabıyla bilinen Luis Henrique da Silva olacak. Maçın Japonya’daki UFC Fight Night 116 kartında, light heavyweight sikletinde gerçekleşmesi bekleniyor.

GÖKHAN SAKİ İKİNCİ MMA MAÇINA ÇIKACAK

2 ay önce UFC ile anlaşma imzalayan Saki’nin sadece bir maçlık MMA tecrübesi bulunuyor (2004 yılında teknik nakavt ile kaybetmişti). Özellikle GLORY organizasyonu altında başarılarla dolu bir kickboks kariyerine imza atan (83-16) “The Rebel” Saki’nin Ray Sefo, Tyrone Spong ve Melvin Manhoef gibi isimler karşısında galibiyetleri var.

UFC Fight Night 116, 22 Eylül’de Japonya’da gerçeleşecek. UFC FN 116 kartını Pride efsanesi Mauricio “Shogun” Rua ve Ovince Saint Preux arasındaki karşılaşma taçlandıracak.

Facebook Comments

1 Yorum

  1. Saki’den maksimum umutluyum. Eğer ayakta kalabilirse üst sikletlerde dahi Saki yi indirebilecek birisi yok kanaatimce.. Umarım Dubai çalışmaları ona çok şey katmıştır. Michael Jai White ile çalışıyordu ve birçok ünlü Brezilya lı jijutsucu var Dubai de… Eğer yerde savunma dahi yapabilirse, Saki nin şansı maksimum…

CEVAP VER

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Yorum yazın
Adınız