Conor McGregor Floyd Mayweather izin verdim

Ağustos ayında gerçekleşen ve tüm zamanların en çok izlenen boks etkinliği olan Conor McGregor ve Floyd Mayweather karşılaşmasında Conor dövüş tutkunlarını şaşırtmış, defansif boksun gelmiş geçmiş en başarılı isimlerinden Mayweather’a karşı 10 raunt dayanmıştı. İlk rauntlarda Floyd’u zorluyor gibi gözüken İrlandalı yıldız, ilerleyen rauntlarda bu temposunu koruyamamış, 10’uncu rauntta nakavt ile durdurulmuştu.

‘SEYİRCİLER İÇİN İZİN VERDİM’

Maçtan sonra boks skorunu 50-0’a taşıyan Mayweather, geçtiğimiz gün basına yaptığı açıklamada, İrlandalının beklediğinden daha iyi bir performans gösterdiğini ancak ileri rauntlara kadar dayanmasının tek nedeninin kendisinin buna izin vermesi olduğunu söyledi.

“Herkes Mayweather-Mcgregor karşılaşmasını protesto ediyordu değil mi? Ama size doğruyu söyleyeceğim, hazır olun. McGregor’ın oynaması için ona izin verdim. Sizler için karşılaşmanın iyi gözükmesini istiyordum.”

Mayweather, karşılaşmadan sonra kariyerini sonlandırdığını söylese de son dönemde yaptığı açıklamalar bir rövanş maçını gözlediğine işaret ediyor olabilir. McGregor ise UFC’ye lightweight kemerini savunmak için döneceğini söylemişti. Geçtiğimiz hafta Aldo’yu durduran Max Holloway ile atışan yıldızın yıl başında Tony Ferguson ile dövüşmesi bekleniyordu.

Facebook Comments

CEVAP VER

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Yorum yazın
Adınız