gsp conor

Eski welterweight ve middleweight şampiyonu Gergoes St-Pierre ve Conor McGregor arasında bir maçın olasılığı uzun süredir tartışılıyordu. McGregor kampından bir ses gelmese de, GSP böyle bir karşılaşma ile ilgilenmediğini açıklamıştı. Ancak, GSP’nin koçu Firas Zahabi, böyle bir maça imza atılması durumunda, bunun UFC ve MMA tarihinin en büyük olayı olabileceğini söyledi.

“UNUTULMAZ OLACAK”

“Bunun çılgın bir fikir olduğu düşüncesine katılmıyorum. Bir yıldan uzun süredir bu karşılaşmanın gerçekleşmesi için uğraşıyorum. Bence saçma değil, aksine mükemmel bir maç olur.”

Koç Zahabi, McGregor’ın gücünü ve bir dövüşçü olarak kendini taşımasını da övmeden geçmedi. Zahabi, UFC lightweight şampiyonu ile ilgili şu sözleri kullandı:

“Elleriyle birini öldürebilir. Ne yaptığını biliyor, çok zeki, çok motive ve son derece tehlikeli. Ayrıca kimseden korkusunun olduğunu da düşünmüyorum. Bu neden GSP ve Conor arasındaki bir maç unutulmaz olacaktır.”

Georges St-Pierre yakın dönemde yaşadığı sağlık problemleri nedeniyle, Michael Bisping’i yenerek kazandığı kemeri bıraktığını açıklamıştı. Lightweight şampiyonu McGregor’ın ise kemeri savunup savunmayacağı henüz belli değil.

Facebook Comments

CEVAP VER

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Yorum yazın
Adınız