conor mcgregor manny pacquiao

Modern zamanların en iyi boksörleri arasında anılan Manny Pacquiao ve popüler İrlandalı dövüşçü Conor McGregor arasında gerçekleşebilecek bir karşılaşma hakkında dedikodular sporun gündemine düşmüş durumda.

Happy Thanksgiving! Stay fit my friend. #realboxingmatch #2018 @thenotoriousmma

A post shared by Manny Pacquiao (@mannypacquiao) on

“GERÇEKSE DAVA AÇARIM”

Filipinli boksör tarafından atılan bir Instagram mesajıyla başlayan ve boksörün Conor’la konuşmaya başladığını söylemesiyle ivme kazanan fikre UFC Başkanı Dana White’dan cevap gecikmedi. Dünya UFC Başkanı Dana White, McGregor’la bilgisi olmadan konuşulması durumunda yasal haklarını kullanacağını vurguladı. White, konuyla ilgili şu sözleri kullandı:

“Conor bizimle anlaşmalı olduğu için böyle bir durum saçma olacaktır. Eğer gerçekse; Manny PacquIao’ya ve onu temsil eden kişiye dava açARIM. Bu nedenle, söylentilerin doğru olmadığını düşünmek istiyorum.”

“PACMAN, CONOR’IN OYNAMASINA İZİN VERMEZ”

Manny Pacquiao’nun menajerlik şirketi Top Rank Promotions başkanı Bob Arum ise ikili arasında konuşmaları “eski haber” olarak nitelendirirken, ikili arasında bir maçın somutlaşması durumunda sonucunun Mayweather maçında çok farklı olacağını savundu:

“Pacquıao, McGregor ile konuştu mu? Evet, bu eski bir haber. Floyd ve McGregor arasındaki karşılaşma sadece bir şovdu. Eğer bir şov izlemek istiyorsanız, gidip onu izleyebilirsiniz. Ama emin olun ki; PacquIao, Floyd ile CONOR MAÇINDA olduğu gibi rakibinin oynamasına izin vermeyecektir.”

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types