Dana White Jimmy Kimmel

UFC Başkanı Dana White, Mayweather vs. McGregor maçıyla ilgili ilginç açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz gün Jimmy Kimmel’da konuşan White, ABD’li boksörü nakavt edeceği konusunda Conor’ın inancının tam olduğu söylerken, Floyd kafese çıkarsa olacaklar hakkında ilginç bir tahminde bulundu.

DANA WHITE: “CONOR KAMYON GİBİ VURUYOR”

McGregor’un Mayweather’ı nakavt etmek için gereken güce sahip olduğunu defalarca vurgulayan UFC Başkanı, “Floyd 40 yaşına gelmiş bulunuyor. Ringe iki insan yumruklarını sallamaya başladığında her şey mümkündür. Conor bir kamyon gibi vuruyor ve kendine çok güveniyor. Muhammed Ali’den bu yana böyle bir güven görmemiştim” diye konuştu. Karşılaşma için sabırsızlandığını söyleyen White, tartışma programında şu açıklamalarda bulundu:

“Conor McGregor, Floyd Mayweather’ın ringe çıkmaya alıştığı diğer dövüşçülere benzemiyor. Zaten, iki arasındaki karşılaşmayı bu kadar heyecanlı kılan da bu.”

3 SANİYEDE SONLANIR

Mayweather’ın kafese çıkmaya hazır olduğu konusundaki açıklamalara da değinen White, Floyd’un Oktagon’da dakikalar bir tarafa, sadece birkaç saniye dayanabileceğini söyledi. White, “3 saniye. Floyd’un kafes tecrübesi 3 saniyede sonlanır.” dedi.

 

White, aynı zamanda, Conor’ın kafes tecrübesinin boks maçında da İrlandalı yıldıza büyük yardımı dokunacağını vurguladı.

Röportajın tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Facebook Comments

CEVAP VER

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Yorum yazın
Adınız