Dana White MAYMAC

Uzun zamandır beklenen Mayweather vs McGregor maçını artık geride bıraktık. Floyd, maçı kazandıktan sonra emekli olacağını açıklarken, Conor Mcgregor’ın bir sonraki adımının ne olacağı merak konusu. Dövüşçü maç sonrasındaki röportajında kafese dönmek istediğini söylese de, yıldızın seçenekleri arasında eski antrenman partneri Malignaggi ile bir maç ihtimali de bulunuyor. UFC Başkanı Dana White ise en büyük yıldızının boks ringine dönmesinden yana değil.

DANA WHITE “CONOR’IN MMA KARİYERİNE DEVAM ETMESİNİ İSTERİM”

Maçta sonra basına açıklamalarda bulunan UFC Başkanı Dana White, İrlandalı yıldızının boks kariyerinin bitmiş olması diliyor. Artık boks değil MMA maçlarını organize etmek istediğini ifade eden White, McGregor ile ilgili şunları söyledi:

“Umarım (boksta) tekrar dövüşmez. Yaptığı iş bu değil. O BİR MMA dövüşçüsü, karşılaşmaya çıktığı zaman tüm silahlarını kullanabilmesi gerekir. Bu gece sadece ellerini kullanabildi. Başarılı olduğunu da düşünüyorum. Artık kanıtlayacak bir şeyi kalmadı. Tercihim, MMA kariyerine devam etmesi.”

Artık MMA maçlarıyla ilgilenmek istediğini söyleyen White, bir boks maçı organize etmenin son derece yorucu olduğunu da sözlerine ekledi.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types