Conor 'Aman Tanrım!' dedirtmiyor - Paulo Malignaggi

Conor McGregor ve Floyd Mayweather arasındaki karşılaşma yaklaşırken, medyada İrlandalı’nın yumruklarındaki “gizemli” güçle ilgili yazıların ardı arkası kesilmiyor. McGregor’un kazanacağını düşünenlerin çoğu, galibiyet yolunun nakavttan geçtiğini söylüyor. UFC’deki maçlarının çoğunu rakibini sol eliyle nakavt ederek kazanan popüler dövüşçünün antrenman partneri Pauli Malignaggi ise medyadaki söylemlere katılmıyor. Mayweather maçı için McGregor’la antrenman yapan boks camiasının renkli ismi, İrlandalı’nın gücünün abartıldığını savunuyor.

CONOR’IN YUMRUKLARI ‘AMAN TANRIM’ DEDİRTMİYOR

Katıldığı radyo yayınında konuşan McGregor’un yumrukları hakkında konuşan Malignaggi şunları söyledi:

“Yumruklarının gücü kesinlikle ortalamanın üstünde. Ama ‘Aman Tanrım!’ dedirtmiyor. ‘Aman Tanrım’ derken bahsettiğim şu: Bazen biriyle antrenman yaparken bir yumruk yersiniz ve ‘Aman Tanrım! Bu adam gerçekten sert vuruyor’ dersiniz.”

İrlandalı’nın yumruklarının kendisi şaşırtmadığını söyleyen ABD’li boksör, yine de McGregor’ın gücünün Mayweather’a sorun yaratabileceğini vurguladı: “‘Aman Tanrım!’ gücüne çok fazla kişide rastlamadım. Ancak, Conor’ın her dokunuşunun insanların bilincini kapatmasına gerek yok. Sahip olduğu güç, özellikle küçük eldivenlerle yeterli olacaktır.”

Facebook Comments

CEVAP VER

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Yorum yazın
Adınız