Conor McGregor bellator

MMA dünyasının sansasyonel ismi Conor McGregor, geçtiğimiz gece ipin ucun biraz kaçırmış gibi gözüküyor. İrlandalının dün gece yaptıkları dövüş camiasının gündemini uzun süre meşgul edebilir.

HAKEMİN ÜSTÜNE YÜRÜDÜ

Conor’ın doğduğu yer olan İrlanda’nın Dublin kentine gerçekleşen Bellator 187’de Charlie Ward ve Joh Redmond karşı karşıya geldi. “Notorious”un takım arkadaşı olan Charlie Ward karşılaşmayı ilk rauntun sonunda nakavt ile kazandı. Nakavtın ardından, karşılaşmayı izleyen Conor McGregor kafese atlayarak, Ward ile aşırı bir sevinç gösterisinde bulunmaya başladı. Kafeste düzenli çalışmayı sağlayan hakem Mark Goddard kafesten çıkmasını söyleyince, McGregor hakemi iterek ve üzerine yürüyerek karşılık verdi.

GÖREVLİYİ TOKATLADI

Olaylar bununla sınırlı kalmadı. Gecede hızını alamayan İrlandalı, tırmandığı kafesten inmesi için uyarı yapan bir görevliyi de tokatlarken kameralara yakalandı. Daha sonra kafesin etrafında zafer turu atan McGregor, seyircileri selamlayarak etkinlikten ayrıldı.

Conor’ın bu son hareketlerinin başına bir dert açıp açmayacağını yakın vakitte öğreneceğiz. Konuyla ilgilendiklerini söyleyen Boks Komisyonu (ABC), dövüşçünün UFC kariyerini zora sokacak bir karara imza atabilir.

 

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types