Conorın antrenman partneri Malignaggi

Conor’ın antrenman partneri “Magic Man” lakaplı Paul Malignaggi, Conor McGregor’ın antrenman kampını terk etmesinin ardından sosyal medyadan İrlandalıya ateş kusuyor. Kamptaki bir kameramanın Instagram üzerinden aşağıdaki fotoğrafı paylaşması üzerine Malignaggi kampı terk ettiğini açıklamıştı. ABD doğumlu boksör Conor’ın kendisini yere ittiğini, fotoğrafın da bu sırada çekildiğini söyledi.

conor malignaggi knock down

“VÜCUDUNA DARBE ALINCA KIZ ÇOCUĞU GİBİ SIZLANIYOR”

Boksör, kamptan ayrılmasından sonra Twitter üzerinden McGregor’a ateş kusmaya başladı. Öncelikle bahsedilen fotoğrafın çekildiği antrenmanın düzenlenmemiş 12 rauntluk videosunun kamuoyuyla paylaşılmasını isteyen Malignaggi, 24 saatlik bir uçuştan inmesine rağmen, Conor’ı antrenmanda hırpaladığını öne sürdü.

Daha sonra hızını alamayan Malignaggi, geçtiğimiz perşembe yaşananları açıklığa kavuşturacağını söyleyerek birkaç tweet attı. “Magic Man”, Conor’ın vücuduna darbe aldığı zaman adeta bir kız çocuğu gibi sızlandığını söyledi.

Daha önce sosyal medya üzerinde paylaştığı İrlandalı’nın yeteneklerini öven açıklamalarının gerçeği yansıtmadığını da ifade eden Malignaggi başka bir tweet’inde Conor’ın antrenmanda kötü gözükmemesi için büyük çaba harcadığını yazdı:

 

26 Ağustos’taki Floyd Mayweather vs Conor McGregor karşılaşmasına kadar iki taraftan da yorumlar geleceğe benziyor. Yapılan açıklamalar karşısında gözler Conor’a çevrildi. Dövüş severler, Conor’ın ithamlar karşısında vereceği cevabı merakla bekliyor. 

Facebook Comments

1 Yorum

  1. Vayy be eğer böyleyse mayweather mahvedicek gibi zaten favori oydu sonucta adam dogru düzgün yumruk almadan 49 maçınıda kazanmış ama sonucta o kadar pazarlamaya birleyler yapar conor diyordum ama görücez 3 haftadan az kaldı

CEVAP VER

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Yorum yazın
Adınız