Conor'dan beklenen yanıt

Conor McGregor’un ekibi tarafından sosyal medyaya konulan bir fotoğraf nedeniyle, yıldızın antrenman partneri Malinaggi kampı terk ettiğini açıklamıştı. Paulie Malinaggi kendini yerde gösteren fotoğrafa itiraz etmiş, Conor’ın kendisini yere ittiğini ve fotoğrafın bu anda çekildiğini savunmuştu.

Malignaggi daha sonra yaptığı açıklamalarda vites artırmış, McGregor’ı antrenmanda rezil etmemek için çok uğraştığını ve yıldızın vücut darbelerine dayanamadığını söylemişti.

Conor McGregor cephesinden herkes tarafından merakla beklenen yanıt gecikmedi… UFC Başkanı Dana White tarafından Instagram’da paylaşılan iki video her şeyi ortaya koyuyor.

MALIGNAGGI’NIN YERE DÜŞTÜĞÜ ANLAR

İkinci videoda Malignaggi yere düşmese de Conor’dan temiz bir sol direkt yiyor:

Bu videolar ışığında, sizce Malignaggi itilmiş mi yoksa kendi mi düşmüş?

Facebook Comments

3 YORUMLAR

  1. Bence knockdown gibi fakat bütün 12 round paylaşılmamış ve bir iki kesit verilmiş ve malignaggi mayweather gibi sağlam defansif bir görüntü cizmiyor sanki rocky filmi gibi eskiv yok ayak hareketleri yok ufc ne göstermek istediyse onu göstermiş bence

  2. aynen kelco35 sana katılıyorum maçın tamamını koymamışlar conor yumruk attığında kombineyi tam oturtturamadığından avuç içi vuruyor evet iyi bir boks altyapısı ve yumrukları çok iyi conor ın bence nakavttan başka maçı kurtaramaz çünkü maç sayıya gittiğinde kuşkusuz floyd alır ve floyd gibi defansif dövüşen birisinin karşında ne yapcak çok meraak ediyorum doğrusu ama ufc ye çok güçlü bir şekilde dönecek bu bir kesin

  3. Ben harika bir maç olacağını düşünüyorum. Mayweather 40 yaşında ve oynadığı defansif tarz Conner gibi bir vuruşçuya sökmez. Oyun değiştirmesi şart ve bunun farkında. Son röportajında defansif oynamayamayacağını söyledi. Haklı oynayamaz. Dikkatli seyrederseniz halkı çıkabilecek her sonuca hazırlıyor. Conner’ın bacakları çok güçlü temelden kuvvetli ve mesafe üstünlüğü elinde. Boyu daha uzun ve daha genç, 4oz eldivenlerle kırışmaya alışık, çenesi sağlam. Mayweather’ın tek şansı ileri oynamak. Fakat ileri sularda Connerla sıkıntı yaşaması ihtimali yüksek. Bu arada üye olduğunuzda @ıceman @kelco35 şeklinde isim tagleyebilrsiniz.

CEVAP VER

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Yorum yazın
Adınız