Conor McGregor ve Floyd Mayweather

Belki de tüm zamanların en iyi boksörü Floyd Mayweather (Boks 49-0) ve MMA’in şu ana kadarki tartışmasız en büyük ismi Conor McGregor (MMA 21-3), etkinliğin tanıtımının yapıldığı The Floyd Mayweather vs. Conor McGregor World Tour kapsamında ilk defa karşı karşıya geldi. Kaliforniya eyaletinin Los Angeles kentinde yapılan etkinlikte bir araya gelen dövüşçüler kısa birer konuşma yaptıktan sonra sahnede karşı karşıya geldi. 3 ülkede devam edecek etkin kapsamında ikili toplamda 4 defa karşılaşmış olacak.

Sahnede karşı karşıya gelmeden önce sadece kısa bir konuşma yapan McGregor’ın davranışları ve konuşmasıyla kendine olan güvenini yansıttı. McGregor, Mayweather’ı 4’üncü round’da KO edeceğini söylerken, rakibi Mayweather da İrlandalı fenomen ile bir MMA maçına da çıkmaya istekli olduğunu vurguladı. Daha sonra sahneye çıkan dövüşçüler karşılıklı laf alışverişinde bulunurken, konuşmalar mikrofonlar kapalı olduğu için izleyiciler tarafından duyulmadı. Dövüşçüler sahnede yüz yüze olarak yaklaşık 1,5 dakika kaldılar.

İnternet üzerinde yapılan online yayını izleyenlerin sayısı ise 500 bini geçerek rekor kırdı.

MAYWEATHER VS. MCGREGOR MAÇI NE ZAMAN GERÇEKLEŞECEK? 

Mayweather vs. McGregor 26 Ağustos’ta Nevada eyaletinin Las Vegas kentindeki T-Mobile Arena’da gerçekleşecek. Türkiye’de ise maçı 27 Ağustos’ta izleyebileceğiz.

 

 

Facebook Comments

CEVAP VER

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Yorum yazın
Adınız