Floyd Mayweather Conor McGregor knockout

Tüm dünyadaki dövüş severler tarafından merakla beklenen Mayweather vs. McGregor maçı nihayet gerçekleşti ve Mayweather 10’uncu rauntta rakibini teknik nakavt ile durdurmayı başardı.

İlk 4 raunt ringde nispeten başarılı olan İrlandalı yıldızın kondisyonu ilerleyen rauntlarda yeterli olmadı. Conor McGregor’ın yavaşlamasını fırsat bilen ve saldırıya geçen Floyd Mayweather, ilerleyen rauntlarda gaza bastı ve yorgun rakibini teknik nakavtla yendi.

CONOR MCGREGOR “SADECE YORGUN DÜŞTÜM”

Maçın hemen ardından mikrofon uzatılan McGregor şunları söyledi:

“Daha önce de bu noktada bulunmuştum. Canlı yayında boğuldum ancak sonra geri döndüm. Gerçekten bilmiyorum. Ringe çıktığım zaman her şey bambaşkaydı, her şey çok eğlenceliydi.”

Conor, hakem kendisine bir müddet daha zaman tanısaydı sonucun değişebileceğini de sözlerine ekledi:

“Maçın çekişmeli geçtiğini ve hakemin beni durdurmakta biraz hızlı davrandığını düşünüyorum. Ben yorulduğum zaman öyle oluyorum. Sağa sola sallanıyorum. Ancak, köşeme gidebilseydim, kendimi toparlayıp maça daha GÜÇLÜ dönebilirdim. En azından yere düşmemi beklemeleri gerekirdi. Buradaki sonuç iki taraf için de çok önemliydi. Bence hakem biraz daha devam etmeme izin verebilirdi. Ama Mayweather’a da hakkını vermek gerekiyor.”

İrlandalı fenomen, karşılaşmanın sonundaki halinin aldığı hasarla değil, sadece yorgunlukla alakalı olduğunu savundu:

“Çok yorulmuştum. Bu nedenle hakem maçı devam ettirmeliydi. Bırakın, yumruklarla yere düşeyim. Sadece yorgundum, gördüğünüz sadece enerjimİN BİTİŞİYDİ, aldığım hasar değil. Aklım gayet yerindeydi.”

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types