conor mcgregor bellator

UFC’nin medyatik yıldızı Conor McGregor, geçtiğimiz haftaki Bellator 187 kartında, takım arkadaşı Charlie Ward’ın karşılaşması sırasında kafesin içine atlayarak aşırı sevinç gösterisinde bulunmuş, hakem Marc Godard’ın üstüne yürümüş ve bir görevliyi tokatlamıştı. Bu hareketinin ardından UFC tarafından yıl sonunda gerçekleşecek UFC 219 kartından çıkarıldığı iddia edilen İrlandalı, konuyla ilgili bir özür metni yayınladı.

I sincerely apologize for my behavior at last weekends fight event in Dublin. While trying to support a loyal teammate and friend, I let my emotions get the best of me and acted out of line. As a multiple weight UFC champion, executive producer, role model and public figure, I must hold myself to a higher standard. The referee Marc Godard was making a horrendous decision in trying to pick an unconscious fighter up off the floor and force the fight to continue into the second round. Even against the wishes of the said fighters coach. The fight was over. After witnessing my fighter in a fight where the worst happened and the opponent passed away from his injuries on the night, I thought the worst was about to happen again, and I lost it and over reacted. I am sorry to everyone. I sincerely apologize to the Director of the Mohegan Tribe Department of Athletic Regulation, Mike Mazzulli, all the officials and staff working the event, Andy Ryan and his fighter John, two stonch ones that put up a great fight every time. That side will always have my respect, and lastly every one of my fans. I love yous all! I’ve always learned from my mistakes and this will be no different.

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

“ÇITAYI YÜKSEKTE TUTMAM GEREKİYOR”

Conor’ın sosyal medya platformu Instagram üzerinden yayınladığı mesajda şu ifadeler bulunuyor:

“Geçtiğimiz hafta sonu DublIn’deki etkinlikte sergilediğim davranışlarım için herkes özür diliyorum. Sadık bir takım arkadaşı ve dostum OLAN BİRİNİ desteklemek isterken duygularımı frenlemeyi başaramadım. Birden fazla sıklette bir UFC şampiyonu, yapımcı, rol modeli ve kamuya mal olmuş bir kişi olarak, çıtayı daha yüksekte tutmam gerekiyor.”

“KENDİMİ TUTAMADIM”

McGregor, hakemle olan itişme konusunda da kendi görüşünü belirtti:

“Hakem Marc Godard, yerde bilincini kaybetmiş bir dövüşçüyü kaldırarak ve ikinci rauntta da dövüşmeye zorlayarak korkunç bir karar vermek üzereydi. Karşımızdaki dövüşçünün koçu devam etmek istese de, MAÇIN çoktan sonlandığı aşikardı. böyle bir DURUM DAHA ÖNCE Benim dövüşçülerimden birinin başına geldiği için, rakip dövüşçünün aldığı darbeler nedeniyle kendinden geçtiğini görünce HİSLERİMİ tutamadım ve aşırı tepki verdim. Herkesten tekrar özür diliyorum.”

 

Facebook Comments

CEVAP VER

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Yorum yazın
Adınız