Boks şampiyonu Anthony Joshua MMA’de şansını deneyebilir

Klitschko'yu tahtından eden boksör Anthony Joshua, şansını MMA kafesinde denemek istediğini söyledi.

0
343
Anthony Joshua

Efsanevi boksör Wladimir Klitschko’yu yumruklarıyla emekliliğe gönderen Anthony Joshua da boks ve MMA arasında geçiş konuşmalarına katıldı. İngiliz boksör ilerleyen dönemde bir MMA maçına çıkarak şansını denemek istediğini söyledi. Kubrat Pulev ile olan maçına hazırlanan Joshua, Mayweather vs McGregor maçı öncesi Sky Sports’a konuştu. Antrenman kampında olması nedeniyle 26 Ağustos’taki maçı canlı olarak izleyemeyeceğini belirten İngiliz boksör, gelecekte bir MMA dövüşçüsüyle karşılaşmaya sıcak baktığını ifade etti.

“Dövüşmeyi seviyorum, nasıl olursa olsun dövüşürüm” diyen Joshua, potansiyel MMA macerası hakkında son derece alçak gönüllü konuştu:

“Dövüşürüm ama büyük ihtimalle dayak yerim. Tekme, dirsek, ne atarlarsa atsınlar ancak submIssIon yapmasınlar. SubmIssIonları öğrenmek uzun zaman alıyor ve benim bunun için ayıracak vaktim yok. Ancak dövüşmek derseniz, dövüşürüm.

“FLOYD’UN YENDİĞİ BOKSÖRLER BİLE CONOR’I MAĞLUP EDER”

McGregor ve Mayweather arasındaki maçı hakkındaki görüşlerini de aktaran Joshua, İrlandalıya pek şans vermedi:

“Büyük ihtimalle açık ara Mayweather kazanacak. Floyd’un dövüştüğü rakiplere bir bakın, hepsini ortalama dövüşçüler gibi göstermeyi başardı. Floyd’un yendiği çoğu boksörün de Conor McGregor’ı mağlup edebileceğini düşünüyorum. Conor kendi konfor alanından çıkıyor ve Mayweather’ın dünyasına giriyor. UFC’de mükemmel bir dövüşçü olsa da, mükemmel bir boksör değil. Bu geçiş onun için çok SANCILI olacak.”

Facebook Comments

CEVAP VER

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Yorum yazın
Adınız