Anthony Johnson sinirli

UFC kariyerine 77 kiloda başlayan ancak tartıda yaşadığı problemler nedeniyle önce 88 kiloya sonra da 93 kiloya çıkan Anthony “Rumble” Johnson, 93 kilo light heavyweight sıkletinde büyük başarı sağlamış ve iki defa kemer maçına çıkmıştı. Daniel Cormier’i iki karşılaşmada da yenmeyi başaramayan Johnson, ikinci mağlubiyetinin ardından spordan emekli olacağını açıklamıştı. Geçtiğimiz gün, sporcunun menajeri Ali Abdelaziz tarafından yapılan açıklama ise Volkan Özdemir’in eski takım arkadaşı Anthony Johnson’ın UFC’ye dönebileceğine işaret ediyor. Hem de bir heavyweight olarak…

UFC İLE BU HAFTA KONUŞACAKLAR

UFC Başkanı Dana White’ın dövüşçüsünü çok beğendiğini söyleyen Menejer Ali Abdelaziz, Rumble’ın dönüşü hakkında şu açıklamalarda bulundu:

“Bu konuyu konuşuyoruz. Rumble Johnson’ın dövüşür ancak şartların onun için doğru olması gerekiyor. Dönüşü bizim de istediğimiz gibi heavyweIght sıkletinde olacak. Bu hafta UFC ile buluşup dönüşünü planlayacağız. Dana WhIte (UFC Başkanı) Anthony Johnson’ı çok sever. Kim sevmez ki? Ne olacağını önümüzdeki günlerde göreceğiz.”

Nakavt makinesi Anthony Rumble Johnson’ın Gustafsson, Teixeira, Ryan Bader, Jimi Manuwa ve Phil Davis gibi isimler karşısında galibiyetleri bulunuyor.

 

Facebook Comments

CEVAP VER

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Yorum yazın
Adınız