canelo alvarez gennady golovkin

Geçtiğimiz yılın belki de en heyecanlı boks müsabakası olan Canelo Alvarez vs Gennady Golovkin karşılaşması, izleyenler ve medya her ne kadar GGG’nin kazandığını düşünse de beraberlikle sonuçlanmıştı. Maçın ardından, 2018 yılında rövanş maçının gerçekleştirileceğinin duyurulması boks hayranlarını heyecanlandırmıştı. Ancak, Golden Boy Promotions tarafından yapılan açıklamaya göre 5 Mayıs için planlanan karşılaşma Alvarez’in kanında clenbuterol maddesine rastlanması nedeniyle iptal edildi.

YAZ SONUNDA DÖNEBİLİR

Nevada Atletik Komisyonu tarafından ceza verilmesi beklenen Canelo’nun en erken yaz sonunda ringlere dönmesi bekleniyor. Ağır elleriyle büyük ün kazanan boksörün savunmasına göre yapılan testte çıkan maddenin nedeni yabancı bir yerde yediği et yemeği.

İlki 1 milyondan fazla kişi tarafından ücretli olarak izlenen maçın rövanşının daha fazla gişe ve satış sağlaması bekleniyordu. Ancak, 5 Mayıs tarihi tam olarak iptal edilmiş olmayabilir. Promosyon şirketinin açıklamasına göre GGG’nin başka bir rakiple bu tarihte ringe çıkma ihtimali bulunuyor.

 

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types