canelo alvarez gennady golovkin

Geçtiğimiz yılın belki de en heyecanlı boks müsabakası olan Canelo Alvarez vs Gennady Golovkin karşılaşması, izleyenler ve medya her ne kadar GGG’nin kazandığını düşünse de beraberlikle sonuçlanmıştı. Maçın ardından, 2018 yılında rövanş maçının gerçekleştirileceğinin duyurulması boks hayranlarını heyecanlandırmıştı. Ancak, Golden Boy Promotions tarafından yapılan açıklamaya göre 5 Mayıs için planlanan karşılaşma Alvarez’in kanında clenbuterol maddesine rastlanması nedeniyle iptal edildi.

YAZ SONUNDA DÖNEBİLİR

Nevada Atletik Komisyonu tarafından ceza verilmesi beklenen Canelo’nun en erken yaz sonunda ringlere dönmesi bekleniyor. Ağır elleriyle büyük ün kazanan boksörün savunmasına göre yapılan testte çıkan maddenin nedeni yabancı bir yerde yediği et yemeği.

İlki 1 milyondan fazla kişi tarafından ücretli olarak izlenen maçın rövanşının daha fazla gişe ve satış sağlaması bekleniyordu. Ancak, 5 Mayıs tarihi tam olarak iptal edilmiş olmayabilir. Promosyon şirketinin açıklamasına göre GGG’nin başka bir rakiple bu tarihte ringe çıkma ihtimali bulunuyor.

 

Facebook Comments

CEVAP VER

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Yorum yazın
Adınız